Община Бургас - Област Бургас
Айтос 
Бургас 
Средец 
Камено 
Карнобат 
Малко Търново 
Царево 
Несебър 
Поморие 
Руен 
Созопол 
Сунгурларе 
Приморско 
ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
КМЕТ НА ОБЩИНА
КМЕТ НА КМЕТСТВО БАНЕВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО БЪЛГАРОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ВЕТРЕН
КМЕТ НА КМЕТСТВО ДРАГАНОВО
КМЕТ НА КМЕТСТВО ИЗВОРИЩЕ
КМЕТ НА КМЕТСТВО МАРИНКА
КМЕТ НА КМЕТСТВО РАВНЕЦ
КМЕТ НА КМЕТСТВО РУДНИК
КМЕТ НА КМЕТСТВО ТВЪРДИЦА
КМЕТ НА КМЕТСТВО ЧЕРНО МОРЕ

РЕЗУЛТАТИ ОТ ИЗБОР ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ ПО РЕШЕНИЕ НА ОИК


 
РЕШЕНИЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Община Бургас
Област Бургас

Брой мандати за общински съветници в общината - 51

Общинската избирателна комиисия на основание чл.102 от Закона за местните избори и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

РЕШИ:
 

I. Мандатите за общински съветници се разпределят по метода Д'Ондт по кандидатски листи и независими кандидати както следва:

Партия, коалиция или имената на независимия кандидат Брой Гласове Брой Мандати
2  Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ) 2426 3
3  Партия "Българска християнска коалиция" 1183 1
4  Партия "Народен блок" 877 1
10  Инициативен Комитет Тодор Николов Батилов 885 1
21  Партия "Сдружение за Бургас" 2562 3
23  Коалиция "Земеделска коалиция "За моя град" 724 1
24  Партия "Роден край" 2457 3
27  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007" 7921 10
28  Коалиция "Напред Бургас" 1763 2
29  Партия "Съюз свободни демократи" 1282 1
30  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас" 8026 11
32  Партия "Национално движение Симеон Втори" 2886 3
45  Партия "Български Бизнес Блок" 789 1
46  Партия "Движение Гергьовден" 1163 1
48  Партия "Съюз на Демократичните Сили" 3809 5
53  Партия "Партия на зелените" 2848 3
57  Партия "ВМРО - Българско национално движение" 1319 1


II. За общински съветници са избрани кандидатите:

Имена на общинските съветници Партия, коалиция
1  Димчо Грудев Грудев  Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ)
2  Георги Василев Манев  Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ)
3  Симеон Георгиев Георгиев  Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ)
4  Живко Тончев Тончев  Партия "Българска християнска коалиция"
5  Ваню Стефанов Хърков  Партия "Народен блок"
6  Тодор Николов Батилов  Инициативен Комитет Тодор Николов Батилов
7  Руси Динев Куртлаков  Партия "Сдружение за Бургас"
8  Евгения Тодорова Попеску  Партия "Сдружение за Бургас"
9  Бенчо Георгиев Бенчев  Партия "Сдружение за Бургас"
10  Стефан Атанасов Чапкънов  Коалиция "Земеделска коалиция "За моя град"
11  Антоанета Димитрова Петкова  Партия "Роден край"
12  Ивайло Дражев Атанасов  Партия "Роден край"
13  Иванка Колева Кирякова  Партия "Роден край"
14  Маруся Иванова Любчева  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
15  Григорий Димитров Манолов  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
16  Сава Панайотов Масларов  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
17  Тодор Стойчев Стамболиев  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
18  Красимир Христов Николов  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
19  Уляна Христова Желева  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
20  Димитър Савов Коруджиев  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
21  Иван Марков Вандев  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
22  Лена Пройкова Бахчеванова  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
23  Георги Атанасов Марков  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
24  Зияд Туфик Ел Масри  Коалиция "Напред Бургас"
25  Найден Митков Милков  Коалиция "Напред Бургас"
26  Румен Асенов Ангелов  Партия "Съюз свободни демократи"
27  Радостин Иванов Димитров  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
28  Любен Петров Чардаков  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
29  Юлия Трифонова Маринова  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
30  Желязко Георгиев Матев  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
31  Димитър Стоянов Стоянов  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
32  Кънчо Иванов Марангозов  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
33  Таньо Кръстев Атанасов  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
34  Прокоп Георгиев Паскалев  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
35  Боян Славчев Будаков  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
36  Христо Василев Кръстев  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
37  Петър Ангелов Петров  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
38  Бранимир Харалампиев Петров  Партия "Национално движение Симеон Втори"
39  Калина Василева Калоянова  Партия "Национално движение Симеон Втори"
40  Малина Георгиева Бакалова  Партия "Национално движение Симеон Втори"
41  Христо Господинов Господинов  Партия "Български Бизнес Блок"
42  Димитър Паунков Колев  Партия "Движение Гергьовден"
43  Димитър Николов Николов  Партия "Съюз на Демократичните Сили"
44  Антонио Христов Душепеев  Партия "Съюз на Демократичните Сили"
45  Костадин Иванов Марков  Партия "Съюз на Демократичните Сили"
46  Ивайло Йорданов Николов  Партия "Съюз на Демократичните Сили"
47  Снежанка Христова Пренерова  Партия "Съюз на Демократичните Сили"
48  Христо Божинов Порточанов  Партия "Партия на зелените"
49  Пламен Кирилов Киряков  Партия "Партия на зелените"
50  Соня Стоянова Георгиева  Партия "Партия на зелените"
51  Георги Петров Дракалиев  Партия "ВМРО - Българско национално движение"

III. Пълни кандидатски листи на партиите и коалициите, получили мандати

  Партия "Българска партия - Бъдеще" (БПБ)
          1. Димчо Грудев Грудев
          2. Георги Василев Манев
          3. Симеон Георгиев Георгиев
          4. Дончо Стоянов Желязков
          5. Христо Неделчев Димитров
          6. Дончо Жеков Станков
          7. Филип Николов Филипов
          8. Тодор Иванов Добрев
          9. Георги Сталев Георгиев
          10. Николай Петров Христов
          11. Неделчо Костов Дичев
          12. Димчо Вълков Кралев
          13. Петър Димов Бенчев
          14. Евдокия Милева Георгиева
          15. Вълчан Тодоров Бодуров

  Партия "Българска християнска коалиция"
          1. Живко Тончев Тончев
          2. Иванка Христова Андреева
          3. Дора Кирова Топалова
          4. Красимир Костадинов Николов
          5. Николай Алексиев Иванов
          6. Славей Йорданов Велчев
          7. Христо Кънчев Кънев
          8. Георги Янев Петров
          9. Валери Желев Радев
          10. Пламен Иванов Инджов
          11. Вичо Христов Болашиков
          12. Илчо Ефтимов Ефтимов
          13. Дора Вълова Янева
          14. Гергана Славейкова Велчева
          15. Тодорка Николова Стефанова
          16. Пламен Георгиев Дечкин
          17. Станка Балинова Димитрова
          18. Благодатка Андонова Костова
          19. Златка Петрова Костова
          20. Пламена Никитова Дзърева
          21. Албена Дончева Инджова
          22. Нели Борисова Тончева
          23. Виолета Вълкова Радева
          24. Илина Костова Господинова
          25. Петранка Ефтимова Велчева
          26. Димитър Георгиев Господинов

  Партия "Народен блок"
          1. Ваню Стефанов Хърков
          2. Георги Димитров Николов
          3. Христо Нейчев Нейчев
          4. Стефан Димитров Георгиев
          5. Антон Жеков Стоянов
          6. Божидар Паскалев Джованов
          7. Венета Василева Мирчева
          8. Георги Пидов Яръмов
          9. Иван Пеев Кожухаров
          10. Веселин Тенев Статев
          11. Димитър Тодоров Гондов
          12. Бисерка Кирилова Доманова
          13. Валентин Георгиев Баров
          14. Христина Савова Балимезова
          15. Николина Минкова Колева
          16. Даниела Димитрова Казимирска-Бакърджиева
          17. Емилия Тотева Петрова
          18. Дянко Генчев Дянков
          19. Боряна Великова Тюркеджиева-Мечева

  Партия "Сдружение за Бургас"
          1. Руси Динев Куртлаков
          2. Евгения Тодорова Попеску
          3. Бенчо Георгиев Бенчев
          4. Димитър Събков Събков
          5. Костадин Ставрев Чолаков
          6. Ангел Грудев Ангелов
          7. Петър Николаев Василев
          8. Милчо Генчев Джамбазов
          9. Антон Димитров Чолаков
          10. Христофор Иванов Кондев
          11. Георги Господинов Георгиев
          12. Кирил Георгиев Табаков
          13. Божидар Иванов Калъчев
          14. Войко Тодоров Сурчев
          15. Костадин Пенчев Георгиев
          16. Васил Вълков Танев
          17. Татяна Михайлова Минкова
          18. Живка Йовчева Стоянова
          19. Митко Генчев Баев
          20. Руска Петкова Едрева
          21. Вичо Димитров Вичев
          22. Антонина Йорданова Николова
          23. Катя Цветкова Николова
          24. Георги Събев Бимбелов
          25. Илия Николов Пандев
          26. Симеон Хараламбов Хараламбов
          27. Роза Боянова Коцева
          28. Мила Илиева Мирчева-Ковачева
          29. Цвятко Димитров Мечков
          30. Милена Иванова Станева
          31. Тодор Георгиев Тодоров
          32. Щилян Василев Папанчев
          33. Венцислав Калинов Абрашев
          34. Тодор Петров Гаджуров

  Коалиция "Земеделска коалиция "За моя град"
          1. Стефан Атанасов Чапкънов
          2. Димитър Добрев Николов
          3. Явор Иванов Русинов
          4. Петър Димитров Камалиев
          5. Стоил Атанасов Чапкънов
          6. Николай Вълков Желязков
          7. Александра Димитрова Димитрова
          8. Соня Атанасова Атанасова
          9. Маргарита Тодорова Гергова
          10. Теодор Димчев Рачев
          11. Божидар Стефков Янков
          12. Димитринка Вангелова Димитрова
          13. Недка Атанасова Еленска
          14. Симеон Косев Косев
          15. Димитър Георгиев Тодоров
          16. Желязко Георгиев Жеков
          17. Магда Симеонова Косева
          18. Стефан Атанасов Димов
          19. Радостин Петров Камалиев
          20. Донка Георгиева Димова
          21. Владимир Владков Стоянов
          22. Йовка Матеева Димитрова
          23. Веселина Петрова Сотирова
          24. Мустафа Кемал Гънгърлак
          25. Светла Георгиева Пелтекова
          26. Лили Овагим Бедросян
          27. Исак Мустафа Кемал
          28. Иванка Димова Димова
          29. Светла Тодорова Манасиева
          30. Атанас Димитров Вълчев
          31. Георги Димов Димов
          32. Магдалена Костадинова Колева

  Партия "Роден край"
          1. Антоанета Димитрова Петкова
          2. Ивайло Дражев Атанасов
          3. Иванка Колева Кирякова
          4. Георги Димитров Найденов
          5. Ева Кирилова Найденова
          6. Янаки Атанасов Николов
          7. Антонина Паскалева Атанасова
          8. Тотко Тенев Дремсизов
          9. Стоян Тодоров Милушев
          10. Станка Иванова Новакова
          11. Месроб Йоханес Енгибаров
          12. Пламен Найденов Ставрев
          13. Гинка Стайкова Дикова
          14. Янчо Павлов Пейков
          15. Теодора Милкова Неделчева
          16. Тодор Димитров Ангелов
          17. Мирослав Кралев Кралев
          18. Татяна Иванова Колева
          19. Стоян Стойков Найденов
          20. Радостин Иванов Секлемов
          21. Михо Стоянов Михов
          22. Величко Денчев Величков
          23. Стефан Иванов Иванов
          24. Нейчо Тодоров Тодоров
          25. Найден Харизанов Николов
          26. Пейчо Николов Бимбалов
          27. Валентин Георгиев Иванов
          28. Генадий Маринов Пейнов

  Коалиция "Бургаска инициатива за Йоан 2007"
          1. Маруся Иванова Любчева
          2. Григорий Димитров Манолов
          3. Сава Панайотов Масларов
          4. Тодор Стойчев Стамболиев
          5. Красимир Христов Николов
          6. Уляна Христова Желева
          7. Димитър Савов Коруджиев
          8. Иван Марков Вандев
          9. Лена Пройкова Бахчеванова
          10. Георги Атанасов Марков
          11. Татяна Добрева Бялкова
          12. Марийка Недева Радева
          13. Александър Христов Панговски
          14. Тодор Димитров Дивчев
          15. Георги Рахнев Рахнев
          16. Павел Зиков Зиковски
          17. Бердж Хаик Бюкюджан
          18. Милена Георгиева Ябълкова-Дъбова
          19. Стоян Иванов Боев
          20. Димитър Душанов Велков
          21. Иван Николов Добрев
          22. Стефан Симеонов Ставрев
          23. Цвета Иванова Добрева-Балканска
          24. Славей Петков Славов
          25. Милен Ганчев Димитров
          26. Георги Иванов Чавдаров
          27. Станимира Иванова Якова
          28. Мариана Георгиева Илиева
          29. Паула Цветанова Миленкова
          30. Христо Симеонов Костадинов
          31. Васил Иванов Грънчаров
          32. Наска Григорова Куртева-Пръхчева
          33. Антон Александров Панговски
          34. Георги Михайлов Кадев
          35. Иван Любомиров Ненков
          36. Костадин Атанасов Костадинов
          37. Иван Стоянов Боев

  Коалиция "Напред Бургас"
          1. Зияд Туфик Ел Масри
          2. Найден Митков Милков
          3. Васил Русев Илиев
          4. Веселин Матеев Пренеров
          5. Георги Йорданов Пенев
          6. Бисерка Стайкова Хънкова
          7. Нина Атанасова Иванова
          8. Тодор Стоянов Тодоров
          9. Иван Николов Марев
          10. Антония Иванова Кесерджиева
          11. Тинка Николова Петкова
          12. Радостин Чанев Рахнев
          13. Милена Илиева Бурджева
          14. Антоний Ховханес Куриян
          15. Илиана Петрова Грошкова
          16. Емилия Ташева Русьова
          17. Милена Иванова Янгьозова
          18. Тонка Александрова Йотова
          19. Босилка Танева Алексова
          20. Иринка Николова Сарафова

  Партия "Съюз свободни демократи"
          1. Румен Асенов Ангелов
          2. Георги Енчев Матев
          3. Светослав Неделчев Донев
          4. Радослав Славов Пенев
          5. Димитър Есенов Илиев
          6. Севдалина Георгиева Тодорова
          7. Тодор Иванов Атанасов
          8. Димитър Тотев Енчев
          9. Христин Илиев Илиев
          10. Соня Андреева Калъчева
          11. Тодор Димитров Дойчев
          12. Гегам Григориевич Баклаваджян
          13. Назарет Гарабед Кайкчиян
          14. Пламен Симеонов Донев
          15. Стефан Евгениев Нацев
          16. Петко Господинов Марков
          17. Йорданка Димитрова Попова-Петкова
          18. Весела Любенова Младенова
          19. Динко Енчев Димитров
          20. Петьо Василев Костов
          21. Георги Христов Ангелов
          22. Кристина Тодорова Стоянова
          23. Марин Димитров Раев
          24. Тодор Димитров Добрев
          25. Николина Георгиева Гавраилова
          26. Иван Илиев Йотов
          27. Антония Михайлова Лазова
          28. Тодор Енчев Камарашев
          29. Валентин Георгиев Стойков
          30. Людмила Михайлова Йорданова
          31. Лилия Стоянова Илиева
          32. Красимир Василев Кънчев
          33. Минко Йовчев Коев
          34. Йорданка Петкова Керанкова
          35. Жана Георгиева Калоянова

  Коалиция "БСП,ОБТ,ПДС,СО,БЗС"Ал.Стамболийски-1899"-Коалиция за Бургас"
          1. Радостин Иванов Димитров
          2. Любен Петров Чардаков
          3. Юлия Трифонова Маринова
          4. Желязко Георгиев Матев
          5. Димитър Стоянов Стоянов
          6. Кънчо Иванов Марангозов
          7. Таньо Кръстев Атанасов
          8. Прокоп Георгиев Паскалев
          9. Боян Славчев Будаков
          10. Христо Василев Кръстев
          11. Петър Ангелов Петров
          12. Милен Димитров Ганчев
          13. Георги Киров Георгиев
          14. Антон Боянов Коджабашев
          15. Христо Железов Железов
          16. Чавдар Янков Христозов
          17. Асен Недялков Йорданов
          18. Гергана Тодорова Арнаудова
          19. Светломир Петков Петков
          20. Кольо Велков Колев
          21. Герман Георгиев Германов
          22. Мария Стойчева Шаренкова
          23. Веселин Янев Желязков
          24. Евгений Николов Мосинов
          25. Иванка Тодорова Джиброва-Кирякова
          26. Красимир Иванов Стойчев
          27. Нено Иванов Ненов
          28. Николай Асенов Тишев
          29. Николай Симеонов Раловски
          30. Кирил Атанасов Даварски
          31. Радостин Апостолов Панайотов
          32. Петър Георгиев Пачев
          33. Сашо Димитров Димитров
          34. Николай Димитров Димитров
          35. Георги Борисов Минчев
          36. Калуст Оник Калустян
          37. Бойко Тодоров Пирев
          38. Тодор Ангелов Ненов
          39. Иван Апостолов Апостолов
          40. Ивайло Николов Инджов
          41. Димитър Маринов Шопов
          42. Катерина Лазарова Шейтанова
          43. Чанко Миндов Мирчев
          44. Алекси Бойчев Алексиев
          45. Дарина Димитрова Стоянова
          46. Здравко Връбчев Станев
          47. Мирослава Георгиева Добрева
          48. Надя Ангелова Загорова
          49. Антоанета Паскалева Кодунова
          50. Георги Петров Димитров

  Партия "Национално движение Симеон Втори"
          1. Бранимир Харалампиев Петров
          2. Калина Василева Калоянова
          3. Малина Георгиева Бакалова
          4. Бочко Кирилов Бочев
          5. Иван Тодоров Диков
          6. Любомир Атанасов Манджуков
          7. Байко Маринов Байков
          8. Иван Христов Граматиков
          9. Димо Димитров Димов
          10. Хикмет Ахмедов Мехмедов
          11. Димитър Илиев Бакърджиев
          12. Първан Любчев Тренев
          13. Деян Стоянов Стоянов
          14. Величко Костадинов Божинов
          15. Тодор Стоянов Златанов
          16. Валентин Костов Делиминков
          17. Красимир Мавродиев Мавродиев
          18. Динко Стефанов Динев
          19. Тотко Богданов Богданов
          20. Стефко Грозев Шишков
          21. Велина Петрова Тодорова
          22. Станка Симеонова Владикова
          23. Радостин Симеонов Долчинков
          24. Иван Георгиев Смолев
          25. Иван Димитров Бахчеванов
          26. Крум Станчев Митев
          27. Наталия Николова Николова
          28. Пейчо Жеков Съчмалиев
          29. Мариана Димитрова Димитрова
          30. Маргарита Томова Пеева-Нациду
          31. Георги Ангелов Димитров
          32. Калю Иванов Ламбов
          33. Тома Иванов Тодоров
          34. Люси Хачик Сърабян
          35. Гиньо Димитров Стоянов
          36. Стайко Илиев Стайков
          37. Стойчо Георгиев Костов
          38. Драгостина Петрова Панайотова
          39. Радослава Панайотова Костова-Марковска
          40. Веско Борисов Лефтеров
          41. Виолета Минчева Гуджева
          42. Диан Василев Колчев
          43. Райна Тодорова Христова
          44. Димитър Вълков Жеков
          45. Радка Христова Кирова
          46. Стамка Николова Александрова
          47. Живко Бойков Бойчев
          48. Петя Димитрова Владикова
          49. Калудка Христова Кавръкова
          50. Теодора Иванова Манолова
          51. Стефка Георгиева Христова
          52. Валентин Колев Янчев
          53. Женя Станева Пенкова
          54. Здравко Янакиев Василев

  Партия "Български Бизнес Блок"
          1. Христо Господинов Господинов
          2. Петър Димитров Бодуров
          3. Стамат Иванов Карамфилов
          4. Георги Стоянов Дросев
          5. Тодор Лазаров Недев
          6. Пеньо Николов Мечков
          7. Андрей Стефанов Перев
          8. Стоян Богданов Деспотов
          9. Здравко Димитров Колев
          10. Златина Иванова Кралева
          11. Илияна Йорданова Кузманова

  Партия "Движение Гергьовден"
          1. Димитър Паунков Колев
          2. Георги Иванов Маринчев
          3. Светлана Несторова Проданова
          4. Дарин Стоянов Гюлев
          5. Васил Димитров Йовков
          6. Атанас Зафиров Зафиров
          7. Иван Михайлов Михайлов
          8. Димитър Георгиев Ганков
          9. Росица Любенова Македонска-Стоева
          10. Владимир Павлинов Павлов
          11. Ирина Пеева Илчева
          12. Стефан Иванов Георгиев
          13. Валя Петрова Костадинова

  Партия "Съюз на Демократичните Сили"
          1. Димитър Николов Николов
          2. Антонио Христов Душепеев
          3. Костадин Иванов Марков
          4. Ивайло Йорданов Николов
          5. Снежанка Христова Пренерова
          6. Пламен Янчев Янчев
          7. Николай Ранков Бончев
          8. Симеон Николов Симеонов
          9. Борислав Иванов Сариев
          10. Стоян Пенков Жечев
          11. Жанет Захариева Илина
          12. Дарина Неделчева Тодорова-Василева
          13. Иван Обретенов Червеняков
          14. Христо Георгиев Генчев
          15. Васил Христов Дойнов
          16. Енчо Жеков Жеков
          17. Атанас Желязков Дуков
          18. Десислава Чанкова Съботинова
          19. Димитър Илиев Тодоров
          20. Мария Димова Николова-Димова
          21. Васил Николаев Съботинов
          22. Любомир Тодоров Влаев
          23. Стефан Георгиев Дубаров
          24. Теодора Валентинова Донева
          25. Дойчин Димитров Дойчев
          26. Златка Пенева Димова
          27. Венелин Иванов Енев
          28. Велин Йорданов Дракалиев
          29. Валентина Николова Стоянова
          30. Снежана Стоянова Вълчева
          31. Тихомир Атанасов Топалов
          32. Лъчезар Манолов Костов
          33. Пламен Славов Вълчков
          34. Михаил Николов Атанасов
          35. Стамен Димитров Стамов
          36. Иван Станков Мъжгълов
          37. Момчил Николов Момчилов

  Партия "Партия на зелените"
          1. Христо Божинов Порточанов
          2. Пламен Кирилов Киряков
          3. Соня Стоянова Георгиева
          4. Димитър Петров Димитров
          5. Пенчо Стоянов Черкезов
          6. Костадин Илиев Партенов
          7. Йовчо Калчев Неделчев
          8. Златко Георгиев Янков
          9. Еролин Недков Кючуков
          10. Ганка Семова Вътева
          11. Иван Рафаилов Баев
          12. Илияна Петрова Цветкова
          13. Любомир Радев Колев
          14. Димитър Великов Вълчев
          15. Борислав Аспарухов Тодоров
          16. Йосиф Стоянов Касъров
          17. Иван Стефанов Кръстанов
          18. Дора Станимирова Вълчовска
          19. Здравка Марчева Марчева
          20. Веселина Димитрова Христова
          21. Милена Стоянова Вълчева
          22. Димитринка Проданова Евтимова
          23. Евгения Гениева Косева
          24. Надежда Димитрова Пантелеева-Стоянова
          25. Бойко Атанасов Атанасов
          26. Мариана Николова Червенкова
          27. Светлана Борисова Парцалева
          28. Христина Велизарова Маджарова
          29. Петко Димитров Георгиев
          30. Александър Николаев Колев

  Партия "ВМРО - Българско национално движение"
          1. Георги Петров Дракалиев
          2. Виржиния Хайк Караджиян
          3. Русомир Славов Калоянчев
          4. Пролетина Златева Дикова
          5. Георги Николов Стамболиев
          6. Майя Петкова Стоянова
          7. Милен Николов Георгиев
          8. Митко Тодоров Шекеров
          9. Агоп Мовсес Мовсесиян
          10. Емилия Веселинова Симеонова
          11. Бинка Петрова Михайлова
          12. Костадин Атанасов Калоянов
          13. Кристиан Ангелов Рангелов
          14. Живко Статев Тенев
          15. Дияна Делчева Петкова
          16. Тодорка Петкова Христова
          17. Иван Александров Горнаков
          18. Галина Тодорова Долапчиева
          19. Николай Георгиев Стоянов
          20. Румяна Ташева Оманова
          21. Елмира Стефанова Николиева
          22. Николай Желев Колев
          23. Дияна Димитрова Иванова
          24. Радка Янкова Дичева
          25. Анета Георгиева Сталева
          26. Павел Павлов Андреев
          27. Николай Петров Стоянов
          28. Мария Димитрова Тодорова
          29. Маргарита Димитрова Георгиева
          30. Павел Иванов Николиев
          31. Георги Василев Каравелов

По данни на ОИК, предоставени от изчислителните центрове на “Информационно Обслужване” АД
Информационно Обслужване